Wyjazdy studenckie na narty - dlaczego warto, cena, opinie

Chcesz solidnie naładować baterie na kolejny semestr nauki? Nic nie działa lepiej niż zmiana otoczenia, dni wypełnione atrakcjami oraz liczne okazje do zawierania nowych znajomości! Tym właśnie cechują się wyjazdy oferowane przez StudenckieWyjazdy.pl. W przystępnej cenie otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz - nie musisz niczego organizować na własną rękę. Dzięki temu możesz naprawdę odpocząć i oddać się zimowemu szaleństwu we Włoszech lub Francji. Wyjazdy odbywają się w lutym oraz marcu i trwają tydzień – każdy dzień natomiast jest wypełniony świetnymi atrakcjami i wieloma możliwościami spędzania wolnego czasu. Firma StudenckieWyjazdy.pl od lat zajmuje się organizowaniem tego typu wycieczek, a studenci i absolwenci, którzy skorzystali z tej wyjątkowej oferty, nierzadko decydują się na powtórzenie tego niesamowitego doświadczenia w kolejnym roku.
Wyjazdy studenckie na narty

Dlaczego warto jechać na wyjazd studencki na narty?

StudenckieWyjazdy.pl to firma, która zorganizuje za Ciebie każdy aspekt wycieczki. Miejscowości są dobierane tak, aby oferować różnorodne atrakcje i możliwość uprawiania sportów zimowych zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych miłośników snowboardu czy narciarstwa. Przez cały tydzień uczestnicy podziwiają piękno malowniczych, górskich krajobrazów, które tworzą niezapomniany klimat. W dzień studenci szaleją na górskich stokach, wieczorem natomiast – na imprezach, które dzięki dobremu towarzystwu na długo zapadają w pamięć. Hotele położone są w najbardziej dogodnej lokalizacji, a transport jest zorganizowany w obie strony. Na wyjazd można udać się ze znajomymi lub poznać nowe osoby na miejscu. Uczestnicy mogą ponadto zdecydować o zakwaterowaniu w takim pokoju, który spełni ich potrzeby.

Wyjazdy studenckie na narty - cena

Cena wyjazdów studenckich na narty jest naprawdę przystępna. W skrojonym na studencką kieszeń koszcie wycieczki zawarte są opłaty nie tylko za nocleg oraz transport, ale również wstępy na eventy oraz karnety na trasy narciarskie. Jeśli mamy taką chęć, możemy dokupić rozszerzenie do karnetów oraz dopłacić do wymarzonego pokoju 2- lub 4-osobowego, jeśli zdecydowaliśmy się na wyjazd w parze bądź z paczką znajomych. Ceny za wyjazdy są transparentne i pozwalają studentom w łatwy sposób zaplanować swoje wydatki. Co więcej, za niewielką opłatą z wyjazdu można zrezygnować z odpowiednim wyprzedzeniem lub bezpłatnie zmienić uczestnika nawet na kilka dni przed wyjazdem. W cenie wycieczki otrzymujesz ponadto gwarancję dobrej zabawy w towarzystwie osób w Twoim wieku, a także moc atrakcji zapewnioną przez wybraną lokalizację.

Wyjazdy studenckie na narty - opinie

Ferie we Włoszech i Francji organizowane przez StudenckieWyjazdy.pl cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami uczestników. Na tak dobrze zorganizowanym wyjeździe można wyszaleć się za wszystkie czasy i naprawdę odpocząć bez zbędnych zmartwień, ponieważ wszystko jest załatwiane i zapewniane przez organizatorów. Według opinii uczestników wyjazdy studenckie na narty to doskonały sposób na naładowanie baterii do pełna przed nowym semestrem. W połączeniu z korzystną ceną oferta zdaje się nie do odrzucenia – to właśnie sprawia, że uczestnicy korzystają z tych wyjazdów wielokrotnie w trakcie trwania swoich studiów, a nawet po ich zakończeniu.